درباره ما

درباره ما

مجموعه تخصصی «چین چای» با تمرکز بر فرهنگ چای چینی، دم افزارها و ابزارهای سنتی و تخصصی چای، کار خود را از تابستان 1400 شروع کرد. این مجموعه با وارد کردن بیش از 70 نوع چای تخصصی و گلچین شده و همچنین بیش از 150 محصول مختلف اعم از ابزارها و دم افزارهای چای از کشور چین، اولین و بزرگترین مجموعه فعال در این زمینه است.

آنجایی که چای ریشه در چین دارد و از این کشور به همه جهان سفر کرد، فرهنگ چای چینی نیز از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. به علاوه اینکه این فرهنگ با خصوصیات ویژه خود می تواند برای همه افراد دارای جذابیت زیادی باشد. چراکه فرهنگ چای چینی به جزء داشتن انواع مختلف چای و ابزارهای شگفت انگیز، دارای مراسمات جالب و سرگرم کننده نیز هست. به طوری که مراسمی همچون «گنگفوچا» که یکی از اصلی ترین مراسمات چای چینی است، به شیوه خاصی برگزار می شود که هم می تواند تفکر برانگیز و هم سرگرم کننده باشد.

چای چون چین !


اینها همه خصوصیات این فرهنگ غنی و چند هزار ساله نیست. چراکه چای چینی در اساس بهبود سلامتی بدن و حتی از بین بردن امراض مختلف را نشانه گرفته است و همانطور که از تاریخ و داستان های پیرامون آن پیداست، چای در وهله اول برای چینی ها یک داروی شفابخش تلقی می شود. از این رو آشنایی با چای چینی و مصرف آن، نه تنها می تواند شما را با طعم ها و عطرهایی که تا به حال تجربه نکرده اید آشنا کند، بلکه می تواند سلامتی را برایتان به ارمغان آورد.

با اهداف چین چای بیشتر آشنا بشوید

حال مجموعه «چین چای» با تفکر به اینکه آشنایی با انواع چای چینی و روش های سنتی دم آوری چای این کشور می تواند درهای جدیدی از طعم و عطر را به روی عموم مردم باز کند، رسالت خود می داند تا این امر را به بهترین و علمی ترین شکل ممکن به ایرانیان عزیز ارائه دهد. از این رو محصولات «چین چای» همگی دارای اصالت هستند و بدون واسطه و مستقیم از ارائه دهندگان اصلی و متخصص در کشور چین خریداری می شوند. این محصولات همچنین پس از رسیدن به «چین چای»، توسط استادان برتر چای ایران و جهان بررسی و در صورت تایید به لیست فروش ما اضافه می شوند تا شما با خیال راحت بتوانید از چای چینی و ابزارهای جذاب آن استفاده کنید و لذت ببرید.

برنامه هایی از قبیل لایوهای هفتگی در شبکه های اجتماعی، ایونت های عمومی، حضور در نمایشگاه های مختلف و پشتیبانی های قبل و بعد از فروش که برای آموزش عمومی و همگانی است. همچنین برگزاری کلاس ها و ورکشاپ های تخصصی و حرفه ای برای علاقه مندانی که دوست دارند بیشتر و عمیق تر فرهنگ چای چینی بیاموزند، از برنامه های پیشرفته آموزشی این مجموعه است. کلاس هایی که توسط بهترین اساتید چای ایران همچون استاد «حسن افشاری» و استاد «سامان اَرچین» برگزار می شود تا بتوانید علمی ترین و به روزترین اطلاعات را دریافت کنید.
همانطور که گفته شد، از آنجایی که رسالت ما آشنا کردن ایرانیان با فرهنگ چای چینی است، آموزش های همگانی و تخصصی را نیز پیوسته در برنامه های خود داریم

با «چین چای» همراه باشید تا با هم سفری شگفت انگیز به موطن چای یعنی چین داشته باشیم و در این راه چیزهای جدیدی یاد بگیریم و لذت ببریم.